Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
04.12.2013 10:35:04

O Ses Türkiye Hasan Doğru Melis ve Cansu düello video izle. The Phantom of the Opera

Önceki güne damgasını vuran O Ses Türkiye yarışmacıları gerçekten de opera tadında bir arya seslendirdiler. The Phantom Of The Opera isimli filmin soundtracki olan bu parçayı Hasan Doğru, Melis ve Cansu seslendirdi, şampiyon Hasan Doğru oldu. İşte O Ses Türkiye Hasan Doğru videosu Spothaber.com'da.
O Ses Türkiye Hasan Doğru Melis ve Cansu düello video izle. The Phantom of the Opera

O Ses Türkiye'de dün akşam Hasan Doğru yine geceye damgasını vurdu.  The phantom of the opera isimli tüyleri diken diken eden şarkıyı seslendiren üçlü arasında Gökhan'ın seçtiği isim Hasan Doğru oldu. Melis ile Cansu arasında ise Melis'i Murat Boz ve Ebru Gündeş istedi, Ebru aldı. İşte Hasan Doğru videosu Spothaber.com'da.

O Ses Türkiye'de düello sırası Gökhan'ın takımında. Gökhan üçlü düello için Hasan Doğru, Melis Köksal, Cansu Çavuş'u karşı karşıya getirdi. Tüm Türkiye'nin Caruso performansı yüzünden çok beklediği isim tenor Hasan Doğru dün akşam düello için sahneye çıktı.

O Ses Türkiye'de düello sırası Gökhan'ın takımında. Gökhan üçlü düello için Hasan Doğru, Melis Köksal, Cansu Çavuş'u karşı karşıya getirdi. Tüm Türkiye'nin merakla beklediği isim Hasan Doğru bu akşam düello için sahneye çıkacak.

Mütevazi halleriyle herkesin gönlünü kazanan Hasan iki bayana karşı mücadele verecek. Gökhan bu üçlü düello için The phantom of the opera şarkısını seçerek herkesi şaşırttı. 


 

Hasan sahneye çıktığında yine o güzel sesi ile izleyen herkesi büyüledi. Zorlu rakiplerini bir adım ile geride bırakan Hasan salondan bol bol alkış aldı. Performans bitiminde karar veremeyen Gökhan için performans bir kez daha tekrarlandı. 

Gökhan bu mükemmel düellonun ardından Hasan Doğru ile yoluna devam edeğini söyledi. Melis ve Ceylan elenmenin eşiğinde kaldıktan sonra Murat Boz ve Ebru Gündeş seçim butonuna bastılar. Melis için döndüklerini söylen Murat Boz ve Ebru Gündeş yarışmacıyı takımlarına katmak için ellerinden geleni yaptılar.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum