Bugün

15 °C

Yarın

16 °C
17.12.2013 08:42:07

O Ses Türkiye Özhan ve Soyhan (Kadınım ve Arayamam) düello video izle 16.12.2013

Sün akşamın en bomba düellosu, bütün jüri üyelerini ağlatan O Ses Türkiye Soyhan'ın Kadınım şarkısını seslendirmesi oldu. Tanju Okan'ın bu şarkısıyla Soyhan Bilgeer Ebru Gündeş'in seçtiği isim oldu. Özhan da Yüksek Sadakat'ten Ben Seni Arayamam'ı söyledi. İşte O Ses Türkiye Özhan ve Soyhan'ın o şahane videoları.
O Ses Türkiye Özhan ve Soyhan (Kadınım ve Arayamam) düello video izle 16.12.2013

Bütün jüri üyelerini hüngür hüngür ağlatan o şahane videolar Spothaber.com'da. O Ses Türkiye de yarışmacılar tüm hünerlerini sergilemeye devam ediyor. Gecenin en çok konuşulan birebir performansı ise Soyhan ve Özhan'ın performanslarıydı.

O Ses Türkiye tüm hızıyla devam ederken her geçen gün finale yaklaşılıyor. Ebru Gündeş'in takımından Soyhan ve Özhan birebir performanslarda karşı karşıya geldiler.

Soyhan 'Kadınım' adlı parçayı seslendirdi. Soyhan'ın performansı sırasında Gökhan kendini tutamayarak adeta çığlık attı. Soyhan'ın inanılmaz performansı karşısında Murat Boz gözyaşlarına hakim olamazken Hadise'de inanılmaz etkilendiğini söyledi.

 

Özhan ise 'Ben Seni Arayamam' adlı parçayı seslendirdi. Özhan'ın performansı hakkında yorum yapan Gökhan, performansına bayıldığını ve rockı sonuna kadar hissettiğini belirtti.

İki yarışmacı arasında seçim yapmakta zorlanan Ebru Gündeş ses koçundan yardım istedi. Ses koçu ile yaptığı küçük görüşme sonrası yoluna Soyhan ile devam etme kararı aldı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum