Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
03.12.2013 10:16:38

O Ses Türkiye Rıdvan Çelenk Oğuzhan ve İrina Rüzgar düello video izle 02.12.2013

Dün akşam O Ses Türkiye'nin sen getiren videolarından biri de Rudvan Çelenk, Oğuzhan ve İrina düellosu oldu. Murat Boz'un takımında yan yana gelen bu iç harikulade isim Leman Sam'ın Rüzgar isimli şarkısını sesledirdi. Adeta bir Cem Adrian olan Rıdvan Çelenk düelloyu kazanan isim oldu.
O Ses Türkiye Rıdvan Çelenk Oğuzhan ve İrina Rüzgar düello video izle 02.12.2013

O Ses Türkiye'de dün akşam düello sırası Murat Boz'un takımına geldi. Murat Boz düello için Oğuzhan Öz, Rıdvan çelenk ve İrina Yalçın'ı karşı karşıya getirdi. Bu üç güçlü sesi karşı karşıya getiren Murat Boz şarkı olarak Leman Sam'dan Rüzgar'ı seçti. 

O Ses Türkiye'de düello sırası Murat Boz'un takımına geldi. Murat Boz düello için Oğuzhan Öz, Rıdvan çelenk ve İrina Yalçın'ı karşı karşıya getirdi. Bu üç güçlü sesi karşı karşıya getiren Murat Boz şarkı olarak Leman Sam'dan Rüzgar'ı seçti. 


Leman Sam'ın unutulmaz şarkısı Rüzgar'ı seslendiren bu üç güçlü ses bütün salondan büyük beğeni topladı. Gökhan performanstan çok etkilendiğini özellikle Rıdvan'ın yaptığı kafa sesinden etkilendiğini söyledi.

Ebru Gündeş'te bu performanstan çok etkilendiğini fakat Murat Boz'un seçiminin zor olduğunu söyledi.. 


RIDVAN ELEMELERDE JÜRİ ÜYELERİNİ BİRBİRİNE DÜŞÜRMÜŞTÜ

O Ses Türkiyeye öyle bir yarışmacı geldi ki Cem Adrian'ı aratmadı. Her ses tonunun başarıyla çıkaran yarışmacı bütün jüri üyelerini hayretler içinde bıraktı..

İlk başta jüri üyelerinden beğenen olmadı. Fakat Rıdvan pesten bir anda tiz'e aniden öyle kolay çıktı ki o anda bütün jüri üyeleri döndü..

Hatta sahneye iki kişi çıktı sana jüri üyeleri döndüklerinde karşılarında sadece Rıdvan Çelenk'i buldu.. Rıdvan Çelenk Murat Boz'un takımına katıldı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum