Bugün

19 °C

Yarın

16 °C
09.12.2013 22:27:46

O Ses Türkiye Soner-Necati Bire bir performanslar Annem için

O Ses Türkiye bire bir performanslarda sıra Murat Boz'un takımına geldi. Murat Boz bire bir performanslarda Soner Kıp ve Necati Akkaya'yı karşı karşıya getirdi. İlk performansı sergileyen Necati Akkaya Hande Yener'den Küs şarkısını seslendirdi. Şarkıya düşük bir tempoda başlayan Necati daha sonra yaptığı çıkış ile salondan büyük alkış aldı.
O Ses Türkiye Soner-Necati Bire bir performanslar Annem için

O Ses Türkiye bire bir performanslarda sıra Murat Boz'un takımına geldi. Murat Boz bire bir performanslarda Soner Kıp ve Necati Akkaya'yı karşı karşıya getirdi.

İlk performansı sergileyen Necati Akkaya Hande Yener'den Küs şarkısını seslendirdi. Şarkıya düşük bir tempoda başlayan Necati daha sonra yaptığı çıkış ile salondan büyük alkış aldı.

Necati'nin ardından sahneye çıkan Soner Kıp Annem için şarkısıyla daha başlar başlamaz salonu etkiledi. Ebru Gündeş Soner'in performansının ardından çok duygulandığını ve bu şarkıyı annesi için söylediğini dile getirdi. 
 

O Ses Türkiye 9 Aralık 2013 bölümüyle bu akşam Star TV ekranlarına gelecek. Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş ve Gökhan'ın jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye düelloları devam ediyor. O Ses Türkiye 9 Aralık izle.

STAR TV'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışması düellolarıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın sunduğu, Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş ve Athena Gökhan'ın jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye bu akşam yeni bölümüyle yayınlanacak.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum