Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
24.11.2013 21:50:12

Oğuzhan ve İbrahim Yetenek Sizsiniz sahnesinde (Vur kır parçala) 3 Adam

Vur Kır parçala isminiyle Yetenek Sizsiniz'e katılan İbrahim ve Oğuzhan yaptıkları espiriler ve takma bıyıklar ile Hülya Avşar'ı gülme krizine soktular.. Kiremit kırdılar, rap söylediler, illüzyon yaptılar, beat-box denediler ancak bir türlü kendilerini jüriye beğendiremediler.Laf kalabalığından sonra sahne performansına geçen ikili pata küte mermerler ve sopalarla birbirlerine giriştiler..
Oğuzhan ve İbrahim Yetenek Sizsiniz sahnesinde (Vur kır parçala) 3 Adam

Yetenek Sizsiniz'e katılan 3 Adam'ın süper ikilisi Oğuzhan ve İbrahim pala bıyıkları ve siyah atletleriyle izleyen herkesi kahkahalara boğdular.. Pavyonda sahne aldıklarını söyleyen ikili adam döverek para kazandıklarını söylediler..

İBRAHİM VE OĞUZHAN'IN YETENEK SİZSİNİZ GÖSTERİSİ İZLE

Vur Kır parçala isminiyle Yetenek Sizsiniz'e katılan İbrahim ve Oğuzhan yaptıkları espiriler ve takma bıyıklar ile Hülya Avşar'ı gülme krizine soktular.. Laf kalabalığından sonra sahne performansına geçen ikili pata küte mermerler ve sopalarla birbirlerine giriştiler..

Köpükten yapılan kiremitleri bir türlü kıramayan Oğuzhan ve İbrahim neredeyse kafalarını, kollarını kıracaklardı.. Oğuzhan'ın kafasında şişe kıran İbrahim Oğuzhan'ın elinde ki kiremitlerin gerçek olduğunu görünce kaçacak delik aradı.. Hülya Avşar'a şiir yazdığını söyleyen İbrahim şiiri okuyunca Hülya Avşar ve salondakiler gülmekten katıldılar.. 2 tura geçince birbirimize elektirikli testere ile dalacağız, senin yeni aldığın uçağı dişimizle çekeceğiz, finale kalırsak Eser'i çenemizle çekeceğiz dedi.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum