Bugün

11 °C

Yarın

16 °C
26.12.2013 21:21:42

Ötesiz İnsanlar 7.bölüm fragmanı 2 Ocak yeni bölüm

28 Şubat dönemini anlatan Ötesiz İnsanlar yeni bölümü ile ekranlarda yerini alacak. Ötesiz İnsanlar 7.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Ötesiz İnsanlar yeni bölümde ne olacak?
Ötesiz İnsanlar 7.bölüm fragmanı 2 Ocak yeni bölüm

Ötesiz İnsanlar başladığı günden itibaren büyük beğeni topladı. Bir çok kişinin canın acıdığı bir dönemi anlatan başörtülü gençlerin yaşadığı zorluğu anlatan Ötesiz İnsanlar yeni bölümü yeni yılda ekranlara gelecek. Ötesiz İnsanlar 7.bölüm fragmanı, Ötesiz İnsanlar yeni bölüm fragmanı izle, Ötesiz İnsanlar son bölüm izle

Samanyolu TV'nin yeni dizilerinden Ötesiz İnsanlar 6. bölümü ile bu akşam kaldığı yerden devam ediyor. 28 Şubat döneminde yaşananları konu edinen Ötesiz İnsanlar dizisinin yeni bölümünü bu akşam STV'de saat 21.00'da izleyebilirsiniz. alternatif olarak diziyi yayın saatinde internetten izlemek için aşağıdaki "Ötesiz İnsanlar Canlı İzle" linkini kullanabilir, daha sonra ise "Ötesiz İnsanlar Full İzle" linki 6. bölüm full videosuna erişebilirsiniz.

Elif’i kaçırılırken peşlerinden koşan Deniz vurulur. Haberi alan Deniz’in annesi, tüm olayların sorumlusunun Sancar Albay olduğunu öğrenince yıkılır. Öte yandan Ötesiz İnsanlar yeni bölümde Avukat İbrahim Uygun dava öncesinde Rana Hanım’la görüşmek üzere rektörlüğe gider. Fakat Rana Hanım başörtüsü yasağından geri adım atmaz ve İbrahim Bey’i kovar. Ardından da ağabeyi Kudret Bey’i arar. Kudret Bey’in ise İbrahim Uygun’un işlettiği öğrenci yurdu için bambaşka planları vardır.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum