Bugün

11 °C

Yarın

16 °C
23.12.2013 09:29:57

Şahin Kendirci Beni Benden alırsan- Sensiz ben nefes alamam VİDEO Yetenek Sizsiniz

Yetenek Sizsiniz Türkiye dün akşam bomba gibi bir bölüm ile ekranlara geldi. Yetenek Sizsiniz'in dün akşam ki bölümüne Adana'dan katılan Şahin Kendirci damgasını vurdu. Emrah ve İbrahim Tatlıses'in şarkılarını seslendiren Şahin Kendirci bütün salonu ayağa kalırdı. Jüri üyelerine duygusal anlar yaşatan Şahin Kendirci 3. tura başarı ile geçti.
Şahin Kendirci Beni Benden alırsan- Sensiz ben nefes alamam VİDEO Yetenek Sizsiniz

Yetenek Sizsiniz Türkiye dün akşam bomba gibi bir bölüm ile ekranlara geldi. Yetenek Sizsiniz'in dün akşam ki bölümüne Adana'dan katılan Şahin Kendirci damgasını vurdu. İkinci tura 3 evet alarak geçen Şahin Kendirci büyümüşte küçülmüş halleri ile herkesin gönlünü yeniden kazanmayı başardı.
 

İkinci turda İbrahim Tatlıses ve Küçük Emrah'tan birer şarkı söyleyen Şahin bütün salonu duygu seline sürükledi. İlk turda söylediği Mutlu Ol Yeter şarkısı ile herkesin hayranlığını kazan Şahin yine çok şık bir takım elbise ile sahneye çıktı.

İbrahim Tatlıses'ten Beni Benden alırsan şarkısını Alp Kırşan ile birlikte seslendirdikten sonra sahneye çıkan Şahin'i gören Hülya Avşar Vay vay vayy kimler gelmiş diyerek sevgisini gösterdi. Sahneye kendisini keşfeden kişi ile katılan Şahin renkli görüntülere sahne oldu.3 Adam'a katılan Şahin'e 3 Adam'dan hangisini daha çok sevdin diye soran Acun Ilıcalı'ya Şahin ' ayrım yapmayalım ben hepsini çok sevdim' diyerek cevap verdi.  Emrah'ın sensiz ben nefes alamam şarkısını seslendiren Şahin Kendirci şarkısına başlar başlamaz salondan büyük bir alkış koptu. Şahin şarkısını seslendirirken Hülya Avşar'ın çok duygulandığı görüldü..

Emrah'ın şarkısının ardından İbrahim Tatlıses'in Beni benden alırsan şarkısını seslendiren Şahin Kendirci bütün salonu ayağa kaldırdı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum