Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
24.05.2013 00:00:00

Şefkat Tepe 112. Bölüm Fragman İzle Yeni Bölüm 25 Mayıs Şahin'in İhaneti

Çözüm süreci ile birlikte tarihe karışması konuşulan dizilerden biri de Şefkat Tepe. TRT 1'de yayınlanan Sakarya Fırat dizisinin yayın hayatına son verilmesinin ardından, STV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Şefkat Tepe'nin de yayından kaldırılması konuşuluyor. Şefkat Tepe 112. yeni Bölüm Fragman. PKK ile askerler arasında geçenleri konu alan Şefkat Tepe, çözüm süreci kapsamında yapılanlara ket vurması açısından dikkat çekiyor. Şefkat Tepe 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Şefkat Tepe yeni bölümde neler olacak? Şahin'in intikamının konu edildiği yeni bölümde neler olacak? İşte Şefkat Tepe'nin 25 Mayıs cumartesi akşamı 112. yeni bölümünün fragmanı..
Şefkat Tepe 112. Bölüm Fragman İzle Yeni Bölüm 25 Mayıs Şahin'in İhaneti

Yayın hayatında tehlikeler baş gösteren Şefkat Tepe dizisi, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sakarya Fırat ile aynı kaderi mi paylaşacak? TRT 1'in en fazla reyting alan ilk 4 dizisinden biri olan Sakarya Fırat, çözüm süreci kapsamında yayından kaldırılmıştı. Sakarya Fırat ile aynı konuyu işleyen ve çözüm sürecine zarar verebileceği düşünülen Şefkat Tepe'de tarihe karışabilir.

 

Şefkat Tepe Yeni Bölümde Neler Olacak?

Şefkat Tepe Heyecan Fırtınası Kaldığı Yerden Devam Ediyor Şefkat Tepe 112. Bölümünde nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz Şefkat Tepe 112. Bölüm Fragmanı İzle,Şefkat Tepe Yeni Bölüm Fragmanı İzle,Şefkat Tepe Son Bölüm Fragmanı İzle,Şefkat Tepe Dizi Fragmanı İzle,112. Fragman İzle...

Şahin’in ihanetini hazmedemeyen Aslı bir takım ilaçlar kullanmaya başlar. Aslı’nın bu durumu ise Doktor ve Celil’i endişelendirir. Aslı’ya destek olmak için uğraşan Celil, bu yakınlığının başına bela açacağından Habersizdir. Şahin ise Konsolos’un, Naza’ya teslim aldırdığı bir çantanın peşine düşer. Şahin, çantayı ele geçirdiğinde şok" href="http://www.spothaber.com/arama/sok">şok olurken, Sungurlar da Şahin’in peşindedir. Fakat Tim’in içinde büyüyen Şahin, oldukça zeki hamleler yapar.

 

Şefkar Tepe Geçen Hafta Neler Oldu?

Sungurlar Timin'i, KİT ve Savunma ajanlarının saldhazırlığında olduğunu öğrenince sınır ötesine geçerler. Ancak Aslı, Şahin'in öldüğüne asla inanamaz ve bu da Tim'in başını oldukça ağrıtacağa benziyor. Yaşanan olaylar neticesinde Celil ve Serdar ne gibi bir yol haritası çizeceğini  seyrederek hep birlikte göreceğiz.  

 

Şefkat Tepe Genel Konusu: Hikaye terör olaylarının tavan yaptığı 1997'de Güney Doğu'da geçiyor. Askerler şehit edilirlerken, bölge halkı da terörden ciddi zararlar görmekte, insanlar terör yanlısı ve devlet yanlısı olarak sınıflandırılmaktalar, evler yakılmakta, devlet yanlısı olanlar teröristler tarafından aileleri ile birlikte öldürülmekte, çocukları dağa çıkarılmaktalardır. Bölgede yaşayan bir çocuk kazandığı Kara Harp Okulu'na giderken, geride kalan ailesi teröristler tarafından vahşice katledilir.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum