Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
12.02.2014 20:27:54

Şefkat Tepe Hz. Muhammed sahnesi video izle! Kamyona binen peygamber...

STV kanalında yayınlanan Şefkat Tepe dizisinde inanılmaz bir skandal yaşandı. Sosyal medyadan tepki yağan sahnede, Hz. Muhammed nur şeklinde tasvir edilerek kamyona bindirildi. Şefkat Tepe Hz. Muhammed sahnesi video Spothaber.com'da. Sosyal medyada, diziye tepki yağdı.
Şefkat Tepe Hz. Muhammed sahnesi video izle! Kamyona binen peygamber...

Şefkat Tepe'nin son bölümünde yayınlanan bir sahne, bir hayli tepki çekti. Son olarak Gülen Cemaati Başkanı Fethullah Gülen'in Hz. Muhammed'i rüyasında gördüğünü söylemesi ve 

Ünlü senarist Ahmet Tezcan, Samanyolu TV'de yayınlanan 'Şefkat Tepe' dizisinde HZ. Muhammed SAV'ın ışıklar içinde bir kamyonete indirilme sahnesini görünce STV kanalında ki görevinden isitifa ettiğini açıkladı.

Ünlü senarist Ahmet Tezcan, Samanyolu TV'de yayınlanan 'Şefkat Tepe' dizisindeki o sahnenin ardından kanal ile çalışmayı bıraktı. Tezcan, Samanyolu TV'de 'Şefkat Tepe' dizisinde Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)'e hakaret edilmesinin ardından o kanal ile çalışmayı bıraktığını açıkladı.


HZ. MUHAMMED IŞIKLAR İÇİNDE KAMYONETE İNDİRİLDİ

STV'de yayınlanan Şefkat Tepe dizisinde, Hazreti Peygamber gökten ışıklar içinde indirilip bir kamyonete bindirildi. Sosyal medyada infiale neden olan sahne, vatandaşların yoğun tepkisine neden oldu. STV, büyük tepki çeken sahneyi "telif hakkı var" diyerek You Tube'dan kaldırttı. Fethullah Gülen, Pensilvanya’da yaptığı sohbetinde Türkçe Olimpiyatlarıyla ilgili çok ilginç açıklamalarda bulundu. Fethullah Gülen, haziran ayında Türkçe Olimpiyatlarına Peygamber Efendimizin de katıldığı fikrine inandığını açıklamıştı. İnternete düşen ses kayıtlarında; cemaat mensubu, rüyalarına giren Peygamber efendimizin hükümete yönelik tepki tweetlerinin ikiye katlanmasını istediğini belirtince, Fethullah Gülen'in de buna onay verdiği görülmüştü.


"SEYRETTİM KANIM DONDU, YAZIKLAR OLSUN!"

Tezcan yaptığı açıklamada, 'Seyrettim ve kanım dondu. Allah'ın Resulü'nin oyuncak edenlere yazıklar olsun' Aldığım karar nedeniyle hakaret ve bühtan eden / edecek herkese hakkımı helal ederek "Allah halimizi güzelleştirsin" diyorum. diyerek o dizi ile çaşılmaları bıraktığını açıkladı.

BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ!

'Şefkat Tepe' dizisinde ilginç bir sahne büyük tepki çekti. Dizide Peygamberimiz Hz. Muhammed'i bir ışık halesi halinde diziye getirdi.
Dizide, "Sungurlar timi aczimize fakrımıza mukabil Allah Resulü (sav) birazdan aramıza teşrif edecektir. Kemali edeple Efendimizi bekliyoruz ve hep bir ağızdan salavatı şerife getiriyoruz." sözleri üzerine dizi karakterleri salavatlar çekip, Hz. Peygamber'i yanlarına çağırıyor.
Bu sahneler üzerine sosyal meydada diziye ağır tepkiler gelmişti

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

turgay güler ‏@turgayguler


-Twet talimatı "verdirdikleri" Hazreti Peygamberi şimdi de "kamyon şöförü" yaptılar. 
Yuh diyorum
Kaçın, imanınızı kurtarın.

M.Bur4k Gültekin ‏@mBurakGultekin 

-Peygamber Efendimiz Şefkat Tepe'ye de 'teşrif buyurmuş'. Hocanıza söyleyin Müslümanlık bu değil

Talha ‏@tbur4k

-Her yerinden kin, düşmanlık ve kan akan Şefkat Tepe dizisi Peygmber üzerinden kendisine meşruiyet sağlamaya çalışıyor, tam bir rezillik...

hakan tuna ‏@hakan_tunaa 

-Fethullah Gülen, Hz. Peygamber'i kamyonete bindirip Şefkattepe'ye getirmiş.

Av.Ali AKTAŞ ‏@aliaktas7 

-Cemaat hurafelerle kirlettiği aziz İslamı tahrip etmeye devam ediyor. Peygamberimiz STVnin Şefkattepe filmine gelmiş!

Adem YILMAZ ‏@medyAdem 

-ŞEFKAT TEPE dizisi iyi bir ŞEFKAT TOKATI'nı hak ediyor!

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum