Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
31.01.2013 00:00:00

Şilan Dilan Serkan Yetenek Sizsiniz izleyenleri şarkılarıyla büyüledi! yeni

Yetenek Sizsiniz'de Şilan Dilan Serkan geçen turda talihsizlik yaşamışlardı. Acun ılıcalı da şarkılarını yarım bırakıp ağlayan çocuklara bir şans daha vermişti. Şilan, Dilan, Serkan 2. turda. Acun Ilıcalı markası Yetenek Sizsiniz adlı yarışma programı 31 Ocak 2013 tarihli program, 2. Tur performansları müthişti. Şilan, Dilan, Serkan müthiş söylediler.
Şilan Dilan Serkan Yetenek Sizsiniz izleyenleri şarkılarıyla büyüledi! yeni

Serkan Müthiş Uzun Hava!..Serkan Müthiş söyledi. Hülya Avşar'ı ağlattı. "Denizler geçtim tuttu da bir kaşık suda batırdı beni!"

Hülya Avşar: "Siz finale gidersiniz. Müthişsiniz."

Sergen Yalçın: "Grupta sıkıntı var. Üçünüz birden aynı şekil gidiyorsunuz. Kızlar, Serkan müthiş söylüyor. Serkan'da inanılmaz bir ses var. Yapmanız gereken elinizdeki Serkan gibi bir değeri öne çıkartmak. "

Acun Ilıcalı: "Serkan'ın müzik tarzı ile diğerlerinin tarzı farklı. Üçü beraber çıktığında aynı anda söylemeye başladığında müthiş oluyor."

Sergen Yalçın: "Salonu etkilemeniz lazım. Serkan herkesi etkiler. Serkan deyin öne çıkartın olsun bitsin."

Şilan, Dilan, Serkan müthiş bir performans sergiledi. Salon performansın bitiminde "Bir daha bir daha" diye bağırdı. Şilan, Dilan, Serkan yeniden söyledi. Bu gecenin en müthiş performansını Şilan, Dilan, Serkan sergiledi.

 

Hakim Bey şarkısını müthiş söyleyen Şilan Dilan Serkan üçlüsü, ilk turdaki şanssızlığı üstünden attı. Çile Bülbülüm Çile şarkısını da müthiş söyledi Şilan Dilan Serkan üçlüsü. Özellikle Serkan müthiş sesi ile jüri üyeleri Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ı etkiledi. Salon da şarkılar boyunca coştu. Şilan, Dilan, Serkan şarkıları bitirdiğinde salon bir daha bir daha diyerek inledi. Ve Acun Ilıcalı yoğun istek üzerine şarkılarına devam etti. Çocuklar bu kez de Sanat Müziği performansı sergiledi. Benzemez kimse sana tavrına kurban olayım, şarkısını da müthiş söyleyen ekip yine çok beğenildi.

 

Seyirci Ünal Şahin  Mesut Şahin ikilisinin gölge oyunu gösterisine  Y üzde 60 oranında oy verdi.

Assorti Dans grubu, ilginç gösterileri ile dikkat çekti.Yaşları 9 ile 11 arasında değişen kız çocuklarının sevimli gösterisi. Hülya Avşar gösteriyi çok başarılı bulduğunu söyledi. Sergen Yalçın, yaşları itibarı ile iyi bir gösteri sergilediklerini söyledi. Sergen Yalçın, "Ben bu dans konusunda baltayım!" sözüyle salondakileri güldürdü. Assorti dans salondakilerden Yüzde 68 oranında oy aldı.

 

Şilan, Dilan, Serkan üçlüsüdaha önce  sahnede dağılmıştı. Acun Ilıcalı da onların elenmemesi için bir başka 2. Tur gösterisine ayırmıştı. Şilan, Dilan, Serkan bu akşam yapışacak.,

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum