Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
19.06.2013 00:00:00

Survivor 2013 Cengiz Coşkun'un Eleme Sonrası Röportaj Videosu Survivor Video

Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının 14. hafta eleneni Cengiz Coşkun, eleme sonrasında röportaj yaparak içini döktü. Survivor yaşamına dair açıklamalar yapan Cengiz'in şampiyon olacağını öngördüğü aday Hilmicem. İşte %25 oyla Kıbrıs finalini Doğukan'a kaptıran Cengiz'in eleme sonrası röportajı videosu...
Survivor 2013 Cengiz Coşkun'un Eleme Sonrası Röportaj Videosu  Survivor Video

 

Survivor 2013 Ünlüler takımından Cengiz Coşkun, bu hafta Survivor yarışmasının final öncesinde elenen isim olarak tarihe geçti. 14. haftada Panama adasına veda eden Cengiz Coşkun, elem sonrası Survivor kulisini izleyenlerle paylaştı.

 

Dağhan'ı göndermelerinin yanlış bir karar olmadığını söyleyen Cengiz, Dağhan'ın onlardan öğrendiklerini gönüllüler takımında uygulamaya koyduğunu söyledi.

Hayata pozitif bakan pozitif bir adam olduğunu söyleyen Cengiz, kendi adalarında enerjinin düşük olduğunu söyledi. Genel olarak açlıktan dolayı sürekli bir moralszilik hali olduğunu dile getiren Cengiz, çevresindeki samimiyetsiz tavırların da bu durumda etkili olduğunu söyledi.

Cengiz Coşkun, "Adada bana samimi gelmeyen kişiler tabiki vardı. İsimlerini tek tek saymayacağım. Onların bu samimiyetsiz duruşları zaman zaman benim enerjimi ve motivasyonumu düşürdü." dedi.

"Tahammül seviyemi en üst seviyeme taşıdım. Tahammül edemediğim şeylere tahammül etmeyi öğredim" itirafı yapan Cengiz, sözlerine şöyle devam etti: "En temel ihtiyacımız beslenmeydi. kendimi balık tutmaya verdim. Günümün 4-5 saatini denizde balık tutarak geçirdim."

 

Şampiyon Hilmicem Olabilir

 

Şampiyon olabilecek aday olarak Hilmicem'i gören Cengiz, Doğukan'ı çok başarılı gördüğünü söyledi. "İnşallah hak eden kazanır" diyen Cengiz, şampiyonluk kultuğunda en yüksek ihtimali Hilmicem'e verdi.

 

Cengiz Eleme Sonrası Röportajı için Tıklayın...

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum