Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
14.05.2013 00:00:00

Survivor 2013 Fatmagül mü Murat mı kim elenecek? Gönüllüler

Star Tv'nin büyük izleyici kitlesi bulunan yarışması Survivor, Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan'ın sunumuyla tüm hızıyla devam ediyor. Survivor 2013 Fatmagül mü Murat mı elenecek? Survivor 26. bölümünde dokunulmazlık ünlüler takımının oldu. Yarışmada karşılıklı atışmalarda oldu. Survivor 2013 Fatmagül mü Murat mı elenecek? Ada konseyine gelindiğinde gönüllüler takımı halk oylamasına Fatmagül ve Murat'ı çıkardı. Kimin adaya veda edeceği büyük merakla bekleniyor. Survivor yeni bölümüyle bu akşam Star Tv'de.
Survivor 2013 Fatmagül mü Murat mı kim elenecek? Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının yeni bölümü 13 Mayıs akşamı yayınlandı.13 mayıs akşamı Survivor da dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunuda bu hafta iki takım havuz üzerine kurulmuş halat merdivenden geçerek parkurun sonundaki topu almaya çalıştılar. 

 

Dokunulmazlık oyununda 9-9 berabere tamamlandı bunun sonunda iki takımda en iyilerini seçerek tek oyun oynadılar. Ünlüler takımından Doğukan gönüllüler takımından Hilmicem tekrar yarıştı...

 

13 mayıs 2013 survivor eleme akşamında dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu...

 

Gönüllüler takımı bu hafta komisyonda iki kişi seçecek ve SMS sonucunda bir kişi daha adaya veda edecek...

 

Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasında Murat ile Fatmagül SMS’e kaldı. Murat’ın elenme ihtimalı Fatmagül’e göre daha fazla. Çünkü Duygu’nun fanatiklerinin Fatmagül’e desteklemesi bekleniyor. Fatmagül için SMS nurası 1890, Murat için SMS numarası 1890.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum