Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
07.04.2013 00:00:00

Survivor 2013 gönüllülerin köpek balığı ziyafeti kim elendi

Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan'ın sunumuyla Star Tv ekranlarında izleyicilerinin karşısına çıkan Survivor yine bomba gibiydi. Murat ve Bozok Survivor tarihine isimlerini yazdırdılar. Ödül oyununu da kaybeden gönüllüler daha fazla açlığa dayanamadı ve balık avına çıktı. Uzun süre uğraştıran köpek balığı sonunda yakalandı ve gönüllüleri doyurdu. Gönüllülerin köpek balığı ziyafeti izlenmeye değerdi. Survivor yeni bölümleriyle cumartesi, pazar ve pazartesi günleri saat 20.00'da Star Tv ekranlarında.
Survivor 2013 gönüllülerin köpek balığı ziyafeti kim elendi

Geçtiğimiz hafta oyunlarda başarılı olamayan Gönüllüler takımı, yapımcı Acun Ilıcalı tarafından da sert bir dille eleştirilmişti. Bu sezonki Gönüllüler takımının bu zamana kadar adaya gelen takımlar içinde en başarısız olduğunu belirten Acun, "Bu gidişle gönüllü kalmayacak. Survivor'un yarısında ünlülerle devam edeceğiz gibi görünüyor. Ben yol yakınken sizi uyarmak istiyorum" şeklinde bir uyarıda bulunmuştu.

 

UYARI İŞE YARADI

Acun Ilıcalı'nın bu uyarısı işe yaramış olacak ki, Gönüllüler takımında muhteşem bir dayanışma örneği sergileniyor. Öyleki balık avına çıkan Murat ve Bozok köpekbalığı bile yakaladı.

 

Ödül oyununda çikolatayı da kaybeden gönüllüler köpek balığıyla doydu.

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum