Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
31.05.2013 00:00:00

Survivor 2013 Hilmicem ve Murat İtiraf Etti: Duygu Gidince Ada Çok Boş Geldi

Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında ilginç bir süreç işliyor. Bu hafta salı akşamı Murat ve Duygu isimlerinden SMS oylaması ile elenen Duygu, meğer adanın sembol ismiymiş. Survivor 2013 36. yeni bölüm fragmanında gönüllüler takımında 3 kişi kalan Hilmicem, Murat ve Dağhan, Duygu adadan gidince ada çok boş geldi açıklamaları yaptılar. Çok konuşkan ve eğlenceli bir yapıya sahip olan Duygu Çetinkaya, adada çok fazla tartışma ve kavga çıkarsa da aranan isimlerden biriydi. Duygu'nun elenmesiyle adaya huzur geleceğini düşünen takımdan özellikle Murat ve Hilmicem, Duygu'nun varlığını arıyor.
Survivor 2013 Hilmicem ve Murat İtiraf Etti: Duygu Gidince Ada Çok Boş Geldi

Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler'de yol ayrımına gelindi. 35. son bölümünde salı akşamı adaya veda eden Duygu Çetinkaya ile ilgili duygusal konuşmalar yapan gönüllüler takımı, Duygu'nun varlığını arıyor.

Pazar akşamı Survivor'da dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, SMS oylamasına 2 isim çıkarmak zorunda kalmıştı. Erkek nüfusunun hepsi Duygu'yu yazdılar ve Duygu da Murat'ın ismini yazdı. Salı akşamı SMS oylamasında elenen Duygu, takım arkadaşlarıyla vedalaşırken duygusal anlar yaşamıştı. %80'e %20 gibi büyük bir farkla elenen Duygu, vedalaşma anında ortamın hüznünü dağıtmak için espri bile yapmıştı

Bu hafta Survivor 2013'ün 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda izlendiği kadarıyla 3 kişi kalan Hilmicem, Murat ve Dağhan çok büyük bir boşluk yaşadıklarını ifade ediyor. Murat sanki şok" href="http://www.spothaber.com/arama/sok">şoktaymışcasına Duygu'nun yokluğunu kabullenemezken, Dağhan'ın Duygu'nun gitmesine sevindiği belli oluyor. Alışınca Duygu'nun yokluğunun iyi geleceğini ifade eden Dağhan, adaya ilk geldiğinde en çok Duygu ile anlaşmıştı.

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum