Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
22.04.2013 00:00:00

Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler Ödül Oyunu Kimler Kazandı İzle 22 Nisan

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bu akşam ödül oyunu yapıldı. Survivor 2013 Ünlülerden Ödül oyununu kimler kazandı? Aynı ödül oyununu dün Gönüllüler takımı oynamış ve Duygu haricinde herkes ödülü almıştı. SUrvivor 2013 ödül oyunu ünlülerden kimler kazandı? Bugün de her hafta olduğu gibi yeşil kutu açmaca oyunu oynandı. Survivor 2013 Ödül oyunu ünlülerden kim kazandı.
Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler Ödül Oyunu Kimler Kazandı İzle 22 Nisan

 

Bu hafta da her hafta olduğu gibi kutuları açıp yeşilleri bulmaya çalışma oyunu oynandı. Bilindiği üzere bu oyun şansa dayanan ve 2 adet kırmızıyı bulmamaya çalışılan bir oyun. Dün aynı oyunu her hafta olduğu gibi Gönüllüler takımı da oynamış ve Duygu Çetinkaya haricinde herkes ödülü kazanmıştı. Dünkü ödül de bugünkü ödül gibi 5 adet Halley'di.

Bennu ve Dğahan daha yarışmanın en başında 2 adet kırmızıyı bularak ödül oyununu kaybettiler. Irmak, oyunun sonlarına doğru 2. kırmızıyı bularak oyundan elendi. Erhan, sadece 1 adet kırmızıyı bularak oyunu kazanan ünlülerden biri oldu. Ümit Karan da yarışmada kendine özgü bir taktik uyguladı, ancak o da başarısız oldu. Doğukan Manço da bir taktik yapmaya çalıştı, ancak o da oyunda elenen isim oldu. Cengiz de kazandı. Cengiz yanına Bennu'yu seçti, Erhan da Ümit Karan'ı aldı. Sonuç olarak Irmak ve Dağhan haricinde, Cengiz, Erhan, Bennu ve Ümit ödülü kazandı.

 

Ödül Oyunu Videosu Yüklenince Sitemizden Yayınlanacaktır

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum