Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
21.04.2013 00:00:00

Survivor 2013 ünlüler gönüllüler Son bölüm'de neler oldu?

Acun Ilıcalı'nın sunduğu proğram Suvivor 2013 ünlülüler gönüllüler son bölümü'de yine heyecanla izlendi. Gönüllülerin'in azmi ve hırsı yine Ünlüleri yenemedi. Survivor 2013'de son bölüme Ümit Karan ile Duygu'nun tartışması damgasını vurdu.Son derece zorlu doğa şartlarıyla ve açlıkla mücadele eden yarışmacılar ödül oyunlarını ve dokunulmazlık oyunlarını kazanmak için ölümüne mücadele veriyorlar. Survivor 2013 sın bölüm özetini sitemizden izleyebilirsiniz.
Survivor 2013 ünlüler gönüllüler Son bölüm'de neler oldu?

Survivor 2013 Panama’da müthiş mücadele 20 Nisan 2013’te 15. bölümle devam etti. Son derece zorlu doğa şartlarıyla ve açlıkla mücadele eden yarışmacılar ödül oyunlarını ve dokunulmazlık oyunlarını kazanmak için ölümüne mücadele veriyorlar. Özellikle Gönüllüler takımı kaybettikleri 3 arkadaşlarının ardından iyice hırslandı. Durumun ciddiyetini anlayan ve varolma mücadelesi vereceklerinin farkında olan Gönüllüler son haftada büyük bir mücadele vererek ilk defa Ünlüler takımına üstünlük sağladı ve ilk olarak adadan Ünlülerden Nazenin ayrıldı.

 

Survivor 20 Nisan 2013’te yayınlanacak olan bölümünde Ünlüler ilk arkadaşlarına veda etmenin şok" href="http://www.spothaber.com/arama/sok">şokunu üstlerinden atmış ve kendi deyimleriyle cicim aylarının bittiğinin farkına varmış olacaklar. 

 

Survivor 15.Bölüm’de Gönülller artık başarınında verdiği özgüvenle Ünlülere karşı daha sıkı bir mücadele vereceklerdir. Şuan da adada 8 Ünlüler yarışmacısı ve 5 Gönüllüler yarışmacısı kaldı.Bakalım Survivor yeni haftada adaya hangi takımın üyesi veda edecek.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum