Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
19.04.2013 00:00:00

Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler Yeni Bölüm Tanıtım Fragman İzle 20 Nisan

20 Nisan 2013 cumartesi akşamı Star TV'de ekranlara gelecek olan Survivor 2013 15. bölümde neler olacak? Artık adada her şey değişti. Bu haftaya kadar sefa süren Ünlüler ve cefa çeken Gönüllüler'de dengeler değişti. Ünlüler geçen hafta ilk kez bir kayıp verdiler. Bu kişi Nazenin'di. Geçen haftadan beri içlerine bir korku düşen Survivor Ünlüleri, artık kendi aralarında gruplaşmaya ve kavga etmeye başladılar. Dengelerin değiştiği Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler'de yarın akşam neler olacak? Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2013 15. bölümüyle 20 nisan 2013 cumartesi akşamı saat 20.00'de Star TV'de.
Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler Yeni Bölüm Tanıtım Fragman İzle 20 Nisan

 

Irmak, Bennu ve Larissa şeytan üçgeni, adadaki diğer kalanlarla sorunlar yaşıyor. Tüm bu olanlardan güç alan Gönüllüler grubu, artık bütün oyunları kendilerinin kazanacağını düşünüyor. Survivor 2013'ün 15. bölüm fragmanından anlaşıldığı kadarıyla geçen hafta yanan hırs ateşleri, bu hafta çok daha yüksek noktalara ulaşıyor. Survivor 2013 Ünlüler ile Gönüllüler arasında dengelerin değişmesiyle daha da zevkli bir hale geldi. Eskiden gayet rahat oldukları bilinen Ünlüler takımında artık kazanlar kaynıyor. Birbirlerine düşen ve gruplaşan Ünlüler takımını görüp bugüne kadar o rahatlığı yaşayammamış olan Gönüllüler takımı ise, birbirlerine daha çok yaklaşmaya ve ilk defa bir takım ruhu oluşturmaya başladılar. Bakalım ileriki haftalarda neler göreceğiz?

Dokunulmazlık sembolünü geçen bölümde Gönüllüler takımından Murat'a kaptıran Ünlüler takımını bu hafta ne bekliyor? Bu haftanın dokunulmazlık sembolünü kim alacak? Bu hafta ünlüler takımından mı yoksa gönüllüler takımından mı biri gidecek? Hepsinin cevabı 20 nisan 2013 cumartesi günü saat 20.00'de Star TV'de.

İlk kez bir takım üyesi elenen Ünlüler takımı toparlanmaya çalışırken Gönüllüler ise şimdiye kadar üç arkadaşlarını kaybettiler.

 

İlk kez bir takım üyesi elenen Ünlüler takımı toparlanmaya çalışırken Gönüllüler ise şimdiye kadar üç arkadaşlarını kaybettiler. Çekimleri bu yıl Panama'nın İnci Adası' nda yapılan yarışmanın 'Ünlüler' ekibinde Gazeteci Nazenin Tokuşoğlu, oyuncu Cengiz Coşkun, manken Irmak Atuk, milli futbolcu Ümit Karan ve oyuncu Dağhan Külegeç, ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede, DJ Doğukan Manço, Dünya Fair Play ödülünü alan Erhan Yavuz'un ve Brezilyalı model Larissa Gacemer var. 

 

'Gönüllüler" yarışmacıları ise Murat Ceylan, Emel Erdemar, Hilmi Cem İntepe, Mustafa Sürmen, Duygu Çetinkaya, Bozok Gören,Gül Fakı, Seda Akman.

Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler de bu hafta yine kıran kırana bir mücadele sürecek. 20 Nisan cumartesi akşamı 15. bölümüyle ekranlara gelecek olan Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler, ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunu ile heyecanlı bir micadeleye sahne olacak. Geçen hafta ilk kez ünlüler takımından bir kişinin elenmesiye, ünlüler takımındaki o polyanna artık bir daha gelmemek üzere geri gitti. Şuana kadar hemen hemen her yarışmayı kazanmış olan ünlüler takımında çatlamalar başladı. Bu çatlamalar ne kadar geciktiyse, o kadar da hızlı ve derin olacağa benziyor. Nazenin'in adadan gitmesiyele rahat bir nsefes alan Bennu Irmak Larissa üçlüsü, bu sefer de takımın geri kalanıyla bir micadele haline girecek gibi görünüyor. Survivor 2013 ünlüler gönüllüler 20 nisan 2013 cumartesi akşamı saat 20.00'de Star TV'de.

 

 

PİŞMAN DEĞİLİM 

 

Nazenin elendikten sonra duygusal anlar yaşarken ' Burada bulunduğum 5 hafta boyunca kimseyi arkadan vurmadım, kimsenin arkasından konuşmadım. Bana bunların yapıldığını bildiğim halde bunlara cevap vermedim ve sukünetimi korudum, saberttim. Yaptığım hiç bir şeyden pişman değilim. Ben çok mutlu ayrılıyorum buradan, herkese çok teşekkür ediyorum.' dedi. 

 

Acun Ilıcalı, Survivor Türkiye tarihindeki en başarısız 'Gönüllüler' takımını önceki haftalarda eleştirmiş, bu durumun yarışmanın heyecanını kaybetmesine neden olduğunu söylemişti. Gönüllülerin bu haftaki galibiyeti Acun'un eleştirisine de bir cevap oldu. 

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum