Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
05.02.2013 00:00:00

Survivor'a katılan ünlüler, Kimler katılıyor 2013

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yaklaştı. Survivor'a katılan ünlüler kimler? Survivor 2013'e katılan ünlüler belli olmaya başladı. Acun Ilıcalı'nın Panama'da düzenlediği Survivor Ünlüler Gönüllüler ne zaman başlayacak. Yarışmanın geçen sezonki bölümleri reyting rekoru kırmıştı. Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler ile ilgili tüm haberler spothaber.com'da olacaktır.
Survivor'a katılan ünlüler, Kimler katılıyor 2013

 

Merakla beklenen Survivor 2013'nin ne zaman başlayacağı netleşmeye başladı. Yayınlandığı günler reyting listesinin üst sıralarından düşmedi. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor Ünlüler Gönüllüer 2013'e kimler katılacak. Seyircinin en çok merak ettiğii soru: Survivora katılan ünlüler kimler? Survivor'a kimler katılacak. Acun ılıcalı kimler Survivor'a seçecek?

YARIŞMACILAR 15 MART 2013'TE PANAMA ADASI'NA GİDECEKLER 

 

SURVİOR'A KATILACAK ÜNLÜLER

Oyuncu Cengiz Coşkun, muhabir Nazenin Tokuşoğlu ve eski futbolcu Ümit Karan'ın ardından "Kavak Yelleri" dizisindeki Efe rolüyle ünlenen Dağhan Külegeç'le de anlaşmaya varıldı. Yarışmacılar, 15 Mart'ta Panama'ya gidecek. Atatürk'ün yaverinin torunu Bennu Gerede'de Survivor'da katılan isimler arasına girdi.

 

 

İŞTE SURVİVOR'UN TAM KADROSU

Barış Manço'nun büyük oğlu Doğukan Manço, oyuncu Cengiz Coşkun, Habertürk Gazetesi muhabiri Nazenin Tokuşoğlu, model Irmak Atuk, eski milli futbolcu Ümit Karan ve Kavak Yelleri'nin Efe'si Dağhan Külegeç'in ardından Ilıcalı, sürpriz bir ismi daha kadroya ekledi.haber.com/resimler/diger/banu_gerede_2661.jpg" />
 

Atatürk’ün yaveri Hüsrev Gerede’nin torunu, 4 çocuk annesi ünlü fotoğraf sanatçısı Bennu Gerede, yeni sezonda Panama’da gerçekleştirilecek olan Survivor’da Ünlüler Takımı’nda yarışacak. Ilıcalı’nın teklifini kabul eden Gerede, 15 Mart’ta diğer yarışmacılarla birlikte Panama’ya gidecek. Bu sezon her zamankinden daha iddialı olan Survivor’da yarışmacılar hem birbirleriyle hem açlıkla hem de zorlu doğa koşullarıyla mücadele edecek.

 

 

 
ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum