Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
25.02.2013 00:00:00

Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci Yarı final izle! Atalay Demirci son gösteri izle

Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz'de müthiş...,Öğrenci hayatı: "Altı ayda bir çarşaflar değişiyor o da kendi aralarında." Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Yarı Final performansını bu akşam sergiliyor. Bu akşam (25 Şubat 2013) Atalay Demirci jüri üyelerine yine takılıyor. Sürekli olarak tişört giymesiyle ünlü Acun Ilıcalı'ya gömlek hediye ederken, "Gömleğiniz yok galiba, alın size gömlek" diyor. Sergen Yalçın için ise "10 adımda gülmenin yolları!.." Demirci yine salladı.
Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci  Yarı final izle! Atalay Demirci son gösteri izle

Yarı Final...Noel baba, nedir...Bizden biri mi?

Sergen bey gol attıktan sonra da gülmüyordu ki...

Sergen Yalçın'ın 4. golü attıktan sonraki yüz ifadesi ekranda, gülmüyor...

Hülya Hanım'a kalsa çoktan elenmiştik. Acun Ilıcalı beden dili ile gülüyor.

Atalay Demirci, özel halk otobüsü macerasını anlatıyor. Köprülü Gökçek Paşa!.. Köprü de yapmamış daha...

Sırat köprüsü ihaleye çıksın kesin Melih Gökçek alır.

 

Yetenek sizsiniz Türkiye yarışması tüm Türkiye deen çok izlenen programlar arasında yer almaya devam ediyor. Star tv ekranlarındaher hafta sonu Cuma , cumartesi ve Pazar akşamları  yayınlanan yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasıyine eğlendirmeye ve coşturmaya devam ediyor.

 

Star Tv Ekranlarında heyecanla devam eden yarışma programlarından olan Yetenek Sizsiniz Türkiye Şimdi yarı final için birbirinden yetekli yarışmacıların yarıştığı Yetenek Sizsiniz 25 şubat 2013 pazartesi akşamı geceye damga vurdu. Yetenek Sizsiniz Türkiye Atalay Demirci 2. tur. 

Gösterisinde telefon çalmış, Atalay Demirci'nin...

Cevap vermiş adam: "Dur sonra görüşürüz şimdi Kel'in gösterisi var!.."

Gün içinde cep telefonunun şarjı biten adamın paniğine dikkat et. Sanki oksijen maskesi...takamazsa gidecek...

İki yıl tedavi gördüm, kanser tedavisi...Saçlar Soner Arıca'nın saçı gibiydi. İki sene kanser tedavisi gördüm, iyileştim.

 


Atalay Demirci'nin Yarı Final Performansı 25... ile YetenekSizsinizTurkiye

Hülya Avşar için ne gibi bir hediye var?..

Acun Ilıcalı'nın hazırladığı Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı program bu akşam Star TV ekranlarında. Atalay Demirci stand up şov, yarı Final Performansı.

Atalay Demirci, ilk turda kötü bir başlangıç yapmıştı. Daha doğrusu Atalay Demirci'yi tanımayan Hülya Avşar, ilk dakikalarda soğuk espriler zinciri geliyor zannederek hemen çarpı işaretine basmıştı. Hülya Avşar'ın çarpıya basmasından kaynaklanan memnuniyetsizilğini veya moral sarsılmasını belli etmeyen Atalay Demirci, performansına istifini hiç bozmadan devam etmişti. Dakikalar ilerledikçe Atalay Demirci salonldaki seyircileri de jüri üyelerini de etkisi altına almayı başardı. Birkaç dakika evvel çarpı işaretine basan Hülya Avşar, gülmekten karnını tutarken Atalay Demirci, "Ne oldu Hülya Hanım, çarpıya basmıştınız!" demeyi ihmal etmedi. Hülya Avşar da olanca rahatlığı ile masanın altına girerek, hatasını kabul etmiş oldu. 

Atalay Demirci performansı ile öyle zirve yaptı ki, süresinin dolmasının üzerinden on dakika geçmiş olmasına rağmen şovuna devam etti. Espriler birbiri ardına geliyor, ne salondakiler ne de jüri üyeleri Atalay Demirci'nin sahneden inmesini istiyordu. Atalay Demirci'nin şovu  Yetenek Sizsiniz tarihinin belki de en uzun şovu olmuştu. 

İlk turda evetleri müthiş alkışlar arasında alan Atalay Demirci, o andan sonra sosyal medyada ençok konuşulan isimlerden biri haline geldi. Atalay Demirci, daha önce yani Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışma programına katılmadan önce de sahne şovlarıyla dikkat çeken bir sanatçıydı. Ankara'da ikamet eden Atalay Demirci, Dünya Radyo'daki programlarıyla dikkatleri üzerinde topluyordu. Ancak, Ankara ne de olsa Ankara. Şöhretin yolu İstanbul'dan geçiyor.

Atalay Demirci, ilk tur performansı ile şöhretin yolunu bulmuş oldu. İkinci tur performansı ile baskısını daha da arttıran Atalay Demirci, salonu dolduran seyircilerin yüzde 98'inden oy almayı başardı. Atalay Demirci sonuçtan çok memnundu ama espriyi patlatmayı ihmal etmedi:

"O yüzde 2 nerede bakayım, gelsin buraya!.."

Gangnam Style PSY performansını stüdyosunda tüm Türkiye'ye ve hatta tüm dünyaya izletmeyi başaran Acun Ilıcalı, Atalay Demirci gibi bir Stand Up yıldızını bir anlamda piyasaya kazandırmak suretiyle yine büyük bir iş yaptı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum