Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
02.02.2013 00:00:00

Yetenek Sizsiniz Selim Berber 2. tur illüzyon gösterisi video izle son

Selim Berber Yetenek Sizsiniz 2. Tur şovunda hayranlık uyandırdı. Metali bile eriten asitle gösteri yapan Selim Berber Yetenek Sizsiniz'de daha önce görülmemiş bir gösteri yaptı. Yetenek Sizsiniz jürisi ve seyircisi Selim Berber'in "ölüm şovundan" seyirci etkilenmedi ve şok yaşandı. Berber yüzde 37 oy aldı.
Yetenek Sizsiniz Selim Berber 2. tur illüzyon gösterisi video izle son

Sihirbaz Selim Berber Yetenek Sizsiniz 2. tur gösterisinde hayatı ile oynadı. Sahneye asit ile çıkan Selim Berber asitin içine bir metal parçası attı ve nasıl eridiğini gösterdi. 5 adet bartaktan 4'ü içerisine su dolduran Selim Berber 1 bardağın içerisine de asit koydu sahneye 2 Yetenek Sizsiniz seyircisini çıkaran Selim Berber sıra gözlerini bağlattı. Sıra ile bardakları isteyen ve içinde asit ya da su bulunma ihtimali olan bardakları içti. Selim Berber'in bu gösterisi sırasında Yetenek Sizsiniz salonunda çığlıklar yükseldi.  

Yetenek Sizsiniz 2. Turda inanılmaz bir gösteri sergileyen Selim Berber büyük bir risk alarak 5 bardaktan 4'ünü içti. Selim Berber'in rastgele içtiği bardakların içinde asit olmaması Yetenek Sizsiniz salonundan büyük alkış aldı.

 

Yetenek Sizsiniz yarışmacısı  Selim Berber bununla da yetinmedi. Acun Ilıcalı'ya verdiği zarfın içilmesini isteyen Selim Berber yine şaşırttı. Acun Ilıcalı'nın önündeki zarftan http://www.youtube.com/selimberberasit adresi çıktı. Bu adrese tıklayan Yetenek Sizsiniz izleyiciler Selim Berber'in 21 Ocak 2013 tarihinde eklediği bir video ile karşılaştı. Selim Berber kendisine verilecek olan bardakların numaralarını daha önceden tahmin ederek bir video çekmiş ve bunu internete yüklemişti.

 

İŞTE SELİM BERBER'İN O VİDEOSU

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum