Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
25.11.2013 11:09:12

Yetenek Sizsiniz Türkiye-3 Adam Oğuzhan İbo rap söyledi

Oğuzhan Koç ile İbrahim Büyükak Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Kız biz senin BİP BİP adlı rapi söyledi. İnanılmaz komik skeçte rap söyleyerek kendini jüriye beğendiremeyen ikili diğer dallarda da yeteneklerini sergiledi. İkili rap söyledi, ilizyon yaptı, eğitimli köpek yaptı, futbol şoh yapsada kendini beğendiremedi. Gerçekten komikti.
Yetenek Sizsiniz Türkiye-3 Adam Oğuzhan İbo rap söyledi

Mc. Kamil Hamdi adıyla yarışmaya katılan Oğuz ile İbo ikilisi izleyenleri gülmekten yerlere yatırdı denilse yeridir. Özellikle söyledikleri rapin sözleri inanılmaz komikti. 

Mc Kamil Hamdi Almanya'dan katılan yarışmacıdır. Bu ikiliyi bi kız aynı anda idare etmiş ve bu iki kardeş olayı sonradan haberdar olur. Bunun üzerine iki kardeş bir şarkı yazar ve bu şarkıyla yarışmaya katılır. Şarkının en can alıcı noktası nakarat kısmındaki Kız biz seni BİP BİP'ti.

Berlin'den gelen iki kardeş Almanya da motor fabrikasında çalıştıklarını motordan ii anladıklarını söyler. Şarkılarını söylerler ancak kendilerini jüriye beğendiremezler. Jüri beğenmeyince iki kardeş başka yetenekleri olduklarını onları göstermek istediklerini söyler.

İki kardeş jürinin yanına giderek ilizyon gösterisi yapar yine jüri beğenmez. Kardeşler bu kez de popping yapacaklarını söylerler. İbo ile Oğuzhan oryantel oynar. Jüri yine beğenmez. Kardeşler bu kez de bigbox yaparlar jüri bunu da beğenmez. Kardeşler pes etmez veee İbo köpek olur Oğuzhan eğiticisi inanılmaz skecin görüntüleri spothaber.comda

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum