Yaşam:
Berkin Elvan cenazesi ne zaman nerede defnedilecek. Berkin Elvan kimdir? Neden nerede öldü!

 

Bugün Berkin Elvan hakkında acı haber geldi. 15 yaşında hayatını kaybeden Elvan ne zaman nerede toprağa verilecek. Cenaze töreni ne zaman saat kaçta. Ankara'da Berkin Elvan'ın ölümünden sonra bir hareketlilik oldu. Güven Park'ta eylemler yapılmaya başlandı. Berkin Elvan Kimdir? Berkin Elvan cenazesi ne zaman nerede defnedilecek? Cumhurbaşkanı Abdullah Gül geçtiğimiz günlerde Berkin Elvan'ın babasını arayarak " herhing bir şeye ihtiyacınız olursa bana haber verebilirsiniz" demişti. Abdullah Gül ve Berkin Elvan'ın babasının telefon görüşmesinden sonra Berkin Elvan'dan acı haber geldi. Berkin Elvan kimdir? Neden öldü. Berkin Elvan olayı nedir? Geçtiğimiz günlerde kalbi duran ve tam 20 dakika boyunca kalbi atmayan Berkin Elvan'ın cenazesi ne zaman nerede defnedilecek. 15 Yaşında 296 gün boyunca komada kalan Berkin Elvan'ın cenaze töreni ne zaman saat kaçta düzenlenecek. 

 Berkin Elvan’ın cenazesi nereden kalkacak? Berkin Elvan için yapılacak yürüyüş ne zaman başlayacak?
Taksim Dayanışması’nın duyurusu üzerine Berkin Elvan’ın cenazesi  saat 12:00′de Okmeydanı Cemevi’nden kalkacak. Okmeydanı Cemevi’nde düzenlenecek törenin ardından Berkin Elvan Feriköy Mezarlığı’na defnedilecek.

Gezi Parkı olayları sırasında başından gaz fişeği ile vurularak yoğun bakıma alınan Berkin Elvan 269 günlük yaşam savaşını bugün sabah saat 07:00'de kaybetti. Berkin Elvan'ın cenazesi ne zaman kaldırılacak? Berkin Elvan nereye gömülecek? Berkin Elvan nasıl öldü? Berkin Elvan son anları 2014

Gezi Parkı olayları sırasında evinden ekmek almak için çıkan daha sonra başına isabet eden gaz fişeği ile yaralanan ve yoğun bakıma alınan Berkin Elvan yaşam savaşını bu sabah kaybetti. Berkin Elvan'ın son günlerinde 16 kiloya düştüğü gelen bilgiler arasındaydı. 16 yaşında ki Berkin Elvan'ın ölümü tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Berkin Elvan ve ailesini cenaze töreninde yalnız bırakmak istemeyen herkes cenaze töreninin ne zaman olacağını merak etmeye başladı.

Berkin Elvan'ın cenaze töreni yarın İstanbul Ok Meydanı'nda düzenlenecek cenaze töreni ile toprağa verilecek. 

 

Gezi Parkı olayları sırasında evinden ekmek almak için çıkan ve daha sonra başından gaz fişeği ile vurularak yoğun bakıma alınan Berkin Elvan bugün yaşam savaşını kaybetti.

Ağaçlarımızı koruyalım diye başladık, filiz vermemiş fidanlar kaybettik!.. #BerkinElvanÖlümsüzdür

ohadiyorum ‏@ohadiyorum 1 dk.

"Sen gazdan kaçamazsın, ben hızlı koşarım anne, ekmeği ben alırım!"

Sen yaşayacaktın be çocuk, yaşayacaktın ki yarınlar için bizlere umut olacaktın..

Emmoğlu ‏@Emmoglu35 6 dk.

Var mısın emmoğlu, biz de bugün ekmek almayak? Pasta almak da yok amma..

Galip Munzam ‏@gmunzam 7 dk.

Sümüklü hocanın bedduasından değil, bu annenin feryadından kork,

Metin Uca ‏@MetinUca 1 sa.

Ah benim küçük güzel Berkin kardeşim, 16 kilo kalan kuş gibi vucudunla Türkiye'nin ölümsüzlerinden biri oldun ya #BerkinElvanÖlümsüzdür

Haymi Behar ‏@HaymiBehar 10 dk.

Acınız acımızdır. Size bunu yapanları vicdanlarımızda mahkum ettik.

Şamil Küçüktorun ‏@samilkucuktorun 11 dk.

#BerkinElvanÖlümsüzdür Keşke ekmeğini alip evine dönebilseydin Berkin.Eminim ölerek ölümsüz olmayı sende istemezdin.

Gezi Parkı olayları sırasında başından gaz fişeği ile vurularak yoğunbakıma alınan 16 yaşında ki Berkin Elvan 269 günlük yaşam savaşını kaybetti. Berkin Elvan'ın son günlerde 16 kiloya kadar düştüğü gelen bilgiler arasındaydı. Berkin Elvan'ın ailesi acı haberi twitter'dan duyurdu. Berkin Elvan neden öldü? Berkin Elvan Kimdir? Berkin Elvan kaç yaşında öldü? Berkin Elvan'ın son görüntüleri...

 

Berkin Elvan 269 günlük yaşam savaşını bugün sabah kaybetti. Berkin'in ölüm haberini ailesi Twitter aracılığı ile duyurdu. Berkin Elvan'ın ölümü herkesi göz yaşlarına boğdu.


Gezi Parkı gösterileri sırasında başında başından biber gazı fişeğiyle vurulan Berkin Elvan, 269 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.

Berkin Elvan'ın ailesi Twitter'dan ''Halkımıza: Saat 07.00 Berkin Elvan'ı evladımızı kaybettik. Başımız sağolsun'' diye acı haberi duyurdu.

Okmeydanı eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 269 gün komada kalan Berkin, bu süreçte 45 kilodan 16 kiloya düşmüş, 8 Mart'ta kalbi durmuş ve 20 dakika çalıştırılamamıştı.

SOSYAL MEDYA BERKİN'E AĞLADI

Twitter'da kullanıcılar da Berkin Elvan için üzüntülerini şu sözlerle paylaştı:

Ata Demirer: Ailesine yakınlarına sabırlar dilerim..Berkin'i kaybetmişiz

Ruşen Çakır: Sevgili Berkin. Güle güle. Nasıl kıydılar sana!

Metin Feyzioğlu: Ve Berkin uyanamadı. Ekmek almaya gitmişti oysa.Evlatlarını kaybeden anne babalara "başsağlığı"nasıl dilenir? Mekanı cennet.Çok üzgünüm çok.

Aylin Kotil: Berkin, çocuğum...

Osman Baydemir: Uğurlar olsun, Yolun Uğurla buluştursun seni Kardeşim Berkin... Artık melekler yoldaşın, cennet mekanın olsun. Kara kaşlı esmer çocuk...

Mustafa Sarısülük: Oysa kalkacaktin. Ethem Berkin diyecektik sana. Ethem olacaktin. Ne yazsak şimdi? Nasil söylesek?

Gürkan Korkmaz: Berkin Elvan'ın ailesi saat 07:00 itibariyle Berkin'in hayatını kaybettiği haberini veriyor. Başımız sağolsun. Başımız sağolsun!

CHP İstanbul Milletvekili Müslim Sarı: Sevgili dostlar Berkin'i bu sabah kaybettik. Direnci yolumuzu aydınlatsın

İkrar Sarısülük: Oysa kalkacaktin be çocuk Ethem Berkin diyecektik sana.Ethem olacaktin bizim Ethem'imiz Berkin'imiz.

Pervin Buldan:
Ama susacağım Berkin
Susmak sözümü büyütür Berkin
Söyliyemediğim herşeyi büyütür
Susmak erdemdir
Susacağım
#BerkinElvan

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Yeni bir fay hattı ortaya çıktı
Dün gece Burdur'un Ağlasun İlçesinde yaşanan depremle yeni bir fay hattı ortaya çıktı…

Haberi Oku