Yaşam:
Burak Yılmaz Galatasaray'dan gidiyor mu?

Sarı Kırmızlı takıma gelidği günden beri Fatih Terim Yönetiminde yükselen bir grafik çizen Burak Yılmaz Şampiyonlar Ligi'nde de 8 gol atarak adından söz ettirmişti. Bir Avrupa takımına gideceği konuşulan Burak Yılmaz Galatasaray'dan gidecek m? Kulüp Başkanı Ünal Aysal'dan konu ile ilgili açıklama geldi. Son transfer haberleri hakkında açıklama yapan Başkan Aysal "Burak Yılmaz'ın gidişine açık kapı bıraktı"


 

Aysal, Burak Yılmaz ile ilgili olarak da, "Burak'a teklif geldiği takdirde alıcının bir çıta belirlemesi lazım. Galatasaray'ın hedefleri belli. Bu hedefler için mali kaynaklara ihtiyacı var. Burak Yılmaz, Galatasaray'a kazandırmak şartıyla eğer istediği takdirde Avrupa kulüplerine transfer olabilir" diye konuştu. 

Şampiyonluk kupasını almak istedikleri tarihin belli olduğunu dile getiren getiren Başkan Aysal, "Henüz Futbol Federasyonu ile görüşmedik ancak ligin son haftasında 19.05'te kulübümüzün kuruluş yılını da sembolize ettiği için almak istediğimiz doğru" dedi.


Başkan Ünal Aysal, Galatasaray'ın hedefleri konusunda da, "2014'te gerçekleştirmeyi planladığımız hedefleri bir yıl önce gerçekleştirdik. Galatasaray'ın hedefleri bellidir. Önümüzdeki sezonlarda da Avrupa'nın önde gelen kulüplerinden olmayı amaçlıyoruz" açıklamasını yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Yeni bir fay hattı ortaya çıktı
Dün gece Burdur'un Ağlasun İlçesinde yaşanan depremle yeni bir fay hattı ortaya çıktı…

Haberi Oku