Yaşam:
Evcil hayvan mama ve malzemesi www.evcilshop.net'te
Evcil hayvan mama ve malzeme alışverişleriniz için www.evcilshop.net internet petshop mağazası açıldı.  Evcil Hayvanlarınızın lezzet durağı www.evcilshop.net  ile en kaliteli mamalar en iyi hizmet ve aynı gün kargo ile hizmetinizde. Evcilshop ile Kuş, Balık, Köpek, Kedi, Kemirgen, Kaplumbağa, Civciv/Tavuk, Güvercin mama ve malzemelerini uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla temin edebilirsiniz. 
 Hayvanlarınız için en kaliteli mama,  ucuz fiyat ve hızlı gönderim ile www.evcilshop.net hizmetinizde.  Kedi maması ve köpek maması başta olmak üzere, evcil hayvan malzemeleri satışının yapıldığı online alışveriş sitesi ve pet shop olan www.evcilshopta binlerce ürün güvenli bir şekilde müşterilere ulaştırılıyor. Türkiye’nin sayılı hayvan çiftliklerinden Akkuş Üretim Çiftliğinin  internet  petshop mağazası olan www.evcilshop.com tüm petshop ürünlerini uygun fiyat ve ödeme kolaylığıyla tercih nedeni. 

Akkuş Üretim Çiftliğinde hayvanlar için kullanılan en kaliteli mamalara, malzemelere, ilaçlara indirimli fiyatlarla www.evcilshop.net internet mağazasından kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.


AKKUŞ ÜRETİM ÇİFTLİĞİ:
Akkuş Üretim Çiftliği, İstanbul Beykoz'da doğanın ve oksijenin , yemyeşil bir cennetin tam ortasında 11.000 metrekare alana kurulu olarak,  üretimi yasal olan ,  tüm evcil hayvanların üretimini yapan Türkiye’nin en büyük evcil hayvan üretim çiftliğidir.

Çiftlikte her türlü evcil hayvan üretimini, hayvan haklarına saygılı, veteriner kontrolünde hijyenik koşullarda, kaliteli ve güvenli bir şekilde yapılıyor ve 7/24 uzman kadrosuyla profesyonel hizmet veriliyor.

AKKUŞ ÜRETİM ÇİFTLİĞİ  evcil üretimi için gereken tüm belgelere sahip, YASAL bir çiftliktir. Çiftlikte , muhabbet, kanarya, ispinoz / finch,  papağan, bebek jako, cins kedi , cins köpek,  süs tavukları ve kümes hayvanları özel üretimi yapılmakta..

Sevgiyle üretilen, özenle bakılan yavrular iki ayını tamamladıktan, sütten kesildikten , sağlık kontrolleri  ve aşıları tamamlandıktan sonra , onlara en az bizim kadar sevgiyle bakacak yeni yuvalarına gönderiliyor.Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

“Nevruz, yeni bir dönemin başlangıcı olsun”
Aziz Alper Biten, bütün Ortadoğu halklarının bayramı olan Nevruz’u kutladı. Biten, “Nevruz Bayramı,...

Haberi Oku