Yaşam:
Reklamların Sevimli beagle yavruları Akkuş Üretim Çiftliği'nden
 Akkuş Üretim Ciftligi’nin safkan beagle yavruları güzellikleriyle ve uyumlarıyla reklamcıların gözdesi oldu.. Sevimli minikler 2 aylıklar ve yeni yuvalarına gitmeden hemen önce reklamlarda oynadılar. Yeni yıl için çekilen bir reklam filminde oymayan beagle yavruları uyumlu davranışları, estetik görünüşleri ve sempatik hareketleriyle büyüledi. 
İnsana eşlik eden köpek olarak da olumlu bir şöhrete sahip olan beaglelar Akkuş Üretim Çiftiliği’nde bir bebek hassasiyetinde büyütülüyor.  Bu meşhur beaglelara sahip olmak isteyenler Akkuş Üretim Çiftliği’ni ziyaret edebilirler.


BEAGLE KÖPEK ÖZELLİKLERİ:

Beagle herkesi seven, nazik, tatlı, hayat dolu ve meraklı bir köpektir. Mutlulukla kuyruk sallar, sosyaldir, cesurdur ve akıllıdır. Sakin ve sevecendir. Çocuklarla mükemmel anlaşır, diğer köpeklerle de arası iyidir.

Beaglelar ne istediklerini bilirler. Kararlıdırlar, gözlemcidirler ve sakin, sıkı bir şekilde terbiye edilmelidirler. 

Beagle'lar kendi burunlarının dikine gitmeye eğilimlidirler(karaktere göre farklılık gösterebilir). Eğer etrafı çevrili olmayan bir alanda onları serbest bırakırsanız, çevreyi keşfetmek için uzaklaşabilir.

Tüyleriyle ayırt edilebilen iki ayrı tipi vardır. Biri yumuşak, diğeri sert tüylüdür.

Neler Yapar? Yaban tavşanı, sülün ve bıldırcın avında uzmanlaşmıştır. Ancak balık avında da kullanılır. İnsana eşlik eden köpek olarak da olumlu bir şöhrete sahiptir.

Ayrıca mükemmel bir narkotik arama köpeği ve harika bir aile dostu olmuştur. Maalesef, ufak olduğu için, sıklıkla tıbbi deneylerde de kullanılırlar.

çok aktif olan bu ırk evde yaşayabilir. Ancak aktivite için haraket edebileceği bir ortama ihtiyacı vardır. Enerjik bu köpeğe mutlaka oynayabileceği bir alan bulunmalı ve düzenli günlük yürüyüşler yaptırılmalıdır. Ancak tasmasız dolaştırılması tavsiye edilmez. çünkü başka hayvanların peşinden gidebilir.


Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

“Nevruz, yeni bir dönemin başlangıcı olsun”
Aziz Alper Biten, bütün Ortadoğu halklarının bayramı olan Nevruz’u kutladı. Biten, “Nevruz Bayramı,...

Haberi Oku