Yaşam:
Trabzon'da Go-Kart Kızlığımı Bozdu Davası
Trabzon’da üniversite öğretimi gören genç kız M.Ü. bir arkadaşı ile birlikte Go-Kart’a bindi. Boyu kısa olduğu için emniyet kemersiz kullandı. Ayağı gaz pedalına emniyet kemersiz olarak yetişti. 

Virajda Go-Kart ile bir kaza yaptı. Omzunda ve kasıklarında ağrı hissetti. Eve geldiğinde cinsel organında kanama olduğunu gördü. 
Hastaneye giderek muayene oldu. Burada kızlık zarının zarar gördüğünü öğrendi. 
M.Ü., "Go-kart aracında güvenlik kemeri takılınca boyumun kısa olması nedeniyle ayağım frene ve gaza yetişmiyordu. Görevliler kemeri takmazsam ayağımın yetişeceğini belirterek kemer takmadılar. Sürüş sırasında direksiyon hakimiyetini kaybettim, kaza oldu. Omuzum ve kasıklarımda ezilmeye dayalı ağrılar oluştu. Zamanla ağrılar arttı ve kasıklarımdan kan geldi. Doktora gittim, kızlık zarımın zarar gördüğünü öğrendim. Bu sebepten işletmeden şikayetçiyim" dedi.

Savcı Ömer Gündoğdu olayla ilgili bilirkişi raporu talep etti. Bilirkişi incelemelerde kızlık zarında yırtık oluştuğunu tespit etti. 
Savcı, Go-Kart işletmecisi hakkında “basit yaralama” suçundan iddianame hazırladı. 5. Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderilen dosyada işletmeci Sedat Ş, hakkında 4 aydan 12 aya kadar hapis cezası isteniyor.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

“Nevruz, yeni bir dönemin başlangıcı olsun”
Aziz Alper Biten, bütün Ortadoğu halklarının bayramı olan Nevruz’u kutladı. Biten, “Nevruz Bayramı,...

Haberi Oku