Ankara Festivali Dimitri'den şaşırtan güç

Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Alanı’nda (eski Hipodrom) düzenlenen “Büyük Ankara Festivali”nde Ukrayna’dan gelen bir grubun düzenlediği “Güçlü Adam Show” izleyenleri şaşkına çeviriyor.  

 

Her gün üç seans gerçekleşen gösteride ilk olarak Ukrayna Şampiyonu Dimitri Tischecky, seyircilerden uzattığı kitabı ikiye ayırmalarını istiyor. Bazı izleyiciler hiç denemeye yanaşmazken az sayıda izleyici de kalın kitabı bir süre ikiye bölebilmek için bir süre çaba gösteriyor. Dimitri, seyircilere böylece test ettirdiği yaklaşık 700 sayfalık bir kitabı 2-3 dakika içinde elleriyle hiçbir kesici kullanmadan ikiye bölüyor.

 

-400 KİLO AĞIRLIĞINDAKİ LASTİĞİ KALDIRIYOR

 

Ukraynalı Dimitri daha sonra piste davet ettiği 65-70 kg ağırlığındaki kişileri de tek eliyle havaya kaldırarak gösterisine devam ediyor. Ukraynalı Dimitri’nin gösterisi ise Ankaralı seyirciler tarafından alkışlarla izleniyor.

 

Ukraynalı Dimitri’nin üçüncü gösterisi ise yaklaşık 400 kg. ağırlığındaki loder lastiğini kısa sürede kaldırmak oluyor. Dimitri bu gösterisini üç kez peş peşe hiç zorlanmadan yapıyor.

 

-30 TON AĞIRLIĞINDAKİ KAMYONU HAREKET ETTİRİYOR

 

27 yaşındaki Dimitri’nin son gösterisi ise 30 ton ağırlığındaki kamyonu boynuna bağladığı bir halatla 10 saniye içinde yürütmek oldu. Dimitri’nin bu gösterisi de büyük bir ilgi ile izlendi.

 

 

Dimitri Tischecky’nin kendisi ile birlikte deneme yapmak isteyen seyircileri alkışlayarak yüreklendirmesine Ankaralılar sempatik şampiyonu alkışlayarak destek veriyor.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Tandoğan Meydanı'nın Adı Değişti
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Tandoğan Meydanı'nın adını Anadolu Meydanı yaparken İncek Bulvarı'na...

Haberi Oku