Salih Bezci'den Hisarcıklıoğlu'na hayırlı olsun ziyareti

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun makamında gerçekleşen ziyarette konuşan ATO Başkanı Salih Bezci, Hisarcıklıoğlu’nun TOBB’a kayıtlı 1740 delegeden 1734’ünün imzasıyla başkanlığa aday gösterilerek seçildiğini hatırlatarak, bu durumun TOBB çatısı altındaki birlik ve beraberliği sergilemesi açısından büyük önem taşıdığını söyledi. Hisarcıklıoğlu’nun üçüncü kez seçilmesinin TOBB camiasının şahsına yönelik güvenini gösterdiğini kaydeden Bezci, “Bir ATO üyesinin TOBB Başkanı seçilmesi bizi gururlandırıyor” dedi. 

 

Ziyarette konuşan ATO Meclis Başkanı Nuri Gürgür de, Mimar Sinan’ın birbirinden değerli eserler inşa ettikten sonra ortaya koyduğu Selimiye Camii için “ustalık eserim” dediğini hatırlatarak, “Sizin de bu döneminiz ustalık döneminizdir. İnşallah aklınızdaki projeleri bu dönemde gerçekleştirirsiniz” dedi.

 

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da ziyarette yaptığı konuşmada, TOBB’a bağlı 365 oda ve borsa arasında Ankara Ticaret Odası’nın aynı bir yeri bulunduğunu belirtti.  TOBB Başkanı olarak seçilirken de çalışırken de ATO’nun desteğini her zaman hissettiğini anlatan Hisarcıklıoğlu, “Emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Zor bir görev,  bu görevi yaparken Allah utandırmasın” dedi. 

 

Ziyarette, Hisarcıklıoğlu, ATO yönetimiyle yeni dönemde yapılacaklar konusunda görüş alışverişinde bulundu. 

 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Tandoğan Meydanı'nın Adı Değişti
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Tandoğan Meydanı'nın adını Anadolu Meydanı yaparken İncek Bulvarı'na...

Haberi Oku