Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna Twitter'da

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya artık twitterdan da ulaşılabiliyor. Yıllardır Sosyal Medyayı yakından takip eden Başkan Tuna, twitter’dan hiç mesaj atmamıştı. Ak Parti Sincan Gençlik Kolları Üyelerinin isteği üzerine Başkan Tuna, öncelikle Başbakan Erdoğan’ı ve gençlik kolları üyelerini takibe başladı. Ardından ilk tweetini attı. @mustafatuna0606 kullanıcı adıyla twitterda yerini alan Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna ilk tweet’inde; “Ak gençlerin daveti üzerine Twitter dayım. Şu anda @sincanakgenclik ile bir aradayız.” dedi.

Kısa sürede çok sayıda kullanıcı tarafından takip edilmeye başlayan Başkan Tuna’nın takipçi sayısı hızla artıyor. Başkan Tuna, ilk günkü programlarından bazılarının resimlerini de twitter’dan paylaştı. Sosyal Medya’nın öneminin farkında olduklarını belirten Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna; “Gerek Facebook gerekse twitter’da ne konuşulduğunu neler paylaşıldığını sürekli takip ediyordum. Fakat tweet atmak konusunda net bir karar yoktu aklımda.

Gençlerinde bu isteğini geri çevirmek istemedim. Twitter’ı bundan sonra programlarımızı yaptıklarımızı paylaşmak için kullanacağım.” dedi. Sosyal medyanın kargaşa,  dedikodu iftira ortamları haline gelmemesi gerektiğini ifade eden Başkan Tuna, kendisiyle alakalı her türlü paylaşımın da hukuki olarak takipçisi olduğunu ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Tandoğan Meydanı'nın Adı Değişti
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Tandoğan Meydanı'nın adını Anadolu Meydanı yaparken İncek Bulvarı'na...

Haberi Oku