Sincan'da Uçurtma Şenliği Yapıldı

Yamaç paraşütü, uçurtma şovları ve mini konserler Sincanlıların yoğun ilgisi ile karşılandı. Her yaştan Sincanlı, şenlik alanında yamaç paraşütü ile heyecanlı anlar yaşarken çocuklar dağıtılan bedava uçurtmaların keyfini çıkardı.

 

 

 

Sincan Belediyesi, baharın gelişini şenliklerle kutlayarak ilçe genelinde Sincanlılara renkli dakikalar yaşatmıştı. Belediye şimdi de Uçurtma Şenliği ile yine farklı bir hizmete imzasını atıyor.  Sincan Belediyesi ve Türk Hava Kurumu işbirliği ile gerçekleştirilen şenlikler, vatandaşın büyük beğenisi topladı.  Belören Dağı semalarında düzenlenen Uçurtma Şenliği’ne pek çok Sincanlı katıldı.

 

 

Türk Hava Kurumu’nun Uçan Kanatları gökyüzünü süslerken vatandaş da aşağıdan bu renkli anları hayranlıkla izleme imkanı buldu. Uçan Kanatların renkli yamaç paraşütü gösterisinden sonra dağıtılan uçurtmalar gökyüzünde salınmaya başladı.  Uçurtmaların gökyüzünde oluşturduğu muhteşem manzaraya ise, mini konserler eşlik etti. Sincan Belediyesi sponsorluğunda gerçekleştirilen uçurtma şenliğine ilgi beklenenin çok üzerinde oldu.

 

 

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna  “ Belediye olarak ilçemizde uygulamaya konan bu çeşit sosyal organizasyonlara destek vermeye devam edeceğiz. Sincan’da yaşayan bütün kardeşlerimize sosyal ve fiziki anlamda daha yaşanılabilir bir şehir sunmak gayretindeyiz bu anlamda imkanlar ölçüsünde her türlü sosyal ve kültürel hizmet fırsatını değerlendireceğiz. ” dedi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Tandoğan Meydanı'nın Adı Değişti
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Tandoğan Meydanı'nın adını Anadolu Meydanı yaparken İncek Bulvarı'na...

Haberi Oku