Yaşar, Yahyalar Ramazan Eğlencesi'nde
Yahyalar Mahallesi’nde iki gün boyunca vatandaşlar unutulmaz bir Ramazan akşamı yaşatmayı hedefleyen Yenimahalle Belediyesi, Ramazan Şenliklerinin ilk gününde binlerce vatandaşı ağırladı. Hep birlikte iftar yapan mahalle sakinleri daha sonra geleneksel Ramazan gösterileriyle kahkahalara boğuldu.
 
Yenimahalle’nin hızla modernleşen semti
 
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Başkan Vekili Müslüm Ertekin’in de katıldığı iftar yemeğinde binlerce vatandaş dualar ederek Ramazan’ın bereketini birlikte yaşadı. Yaşar yaptığı konuşmasında, “Sizlerle bugün burada olmaktan onur duyuyorum. Yahyalar hızlı bir şekilde yenileniyor. Herkesin huzurlu bir hayat sürmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Mahalleniz için, sizlerden gelen talepleri değerlendirip uygun koşullarda yerine getirmeye çalışıyoruz. Yenimahalle hepimizin. İlçemiz için elele çalışmaya devam edeceğiz ” dedi.
 
Yahyalar’da Ramazan coşkusu
 
İftar yemeğinin ardından, İbiş, kukla gösterisi, orta oyunu ve tasavvuf müziği konseriyle misafirler unutulmaz bir Ramazan akşamı yaşadı. 7’den 70’e herkesin kahkahalar atarak izlediği gösterilerde, değişik yarışmalarla çocuklara sürpriz hediye dağıtıldı. Yarışmalara katılmak için birbiriyle zorlu mücadeleler veren minikler dans ederek eğlenceli dakikalar yaşadı.
Anahtar Kelimeler
Dev Dalga

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Tandoğan Meydanı'nın Adı Değişti
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Tandoğan Meydanı'nın adını Anadolu Meydanı yaparken İncek Bulvarı'na...

Haberi Oku